Najnowsze Filmy Argonaut na YouTube Aktualności Argonaut na Facebooku Nowości Argonaut na G+ Google Plus Newsy Argonaut na Twiterze Najnowsze Zdjęcia Argonaut na Flickr Dołącz do Argonaut na Naszej Klasie NK Najnowsze Filmy Argonaut na Vimeo Najnowsze Filmy Argonaut na Dailymotion
 

Wyprawy nurkowe - Jaworzno


W Jaworznie Szczakowej znajduje się akwen wodny, w którym znajdują się zatopione obiekty takie jak: koparki, przepompownia, baraki magazynowe. Ze względu na swoje położenie po dawnym kamieniołomie dolomitu oraz ciekawe ukształtowanie dna zbiornika zachęca do podwodnego zwiedzania.

Właściciel terenu podniósł atrakcyjność tego terenu. Znajdują się tam miedzy innymi: pole namiotowe, domki kempingowe, toalety, miejsca na grilowanie, bar z napojami, toalety.

Dla nurkujących pomosty do zejścia oraz wyjścia z wody oraz wiaty z ławkami i wieszakami na sprzęt nurkowy. Obiekty znajdujące się pod wodą zaznaczone zostały bojami oraz połączone ze sobą poręczówkami.Głębokości wahają się od 9 m przy pomoście do 19m. Widoczność jest w granicach od 5 m do 12 m.
Bądź zawsze na bieżąco z ARGONAUT

dołącz do nas ...->
Nasz adres facebook:

https://www.facebook.pl/argonaut1988

Strona

O Nas / Kadra

Kontakt

Cennik / Zapisy

Godziny Zajęć

Zasady Argonaut

Kalendarz

Aqua Aerobic

Basen Pływacki

Nauka Pływania

Sekcja Pływacka

Kursy Nurkowania

Ratownictwo

Kursy Pierwszej Pomocy

Filmy i Zdjęcia

Aktualności

Nasza Oferta

Wiedza / Wyprawy

Centrum Nurkowe

Usługi

SklepMapa Strony


Projekt i realizacja:
Dawid Dobroczek
Argonaut © Copyright 1998-2015r.Poprawny CSS! Poprawny CSS!