Najnowsze Filmy Argonaut na YouTube Aktualności Argonaut na Facebooku Nowości Argonaut na G+ Google Plus Newsy Argonaut na Twiterze Najnowsze Zdjęcia Argonaut na Flickr Dołącz do Argonaut na Naszej Klasie NK Najnowsze Filmy Argonaut na Vimeo Najnowsze Filmy Argonaut na Dailymotion


Wraki Zatoki GdańskiejORP "Groźny"


Lokalizacja GPS: N 54o 40' 54", E 18o 40' 89"

Wrak o długości ponad 30m znajduje się w programie prawie każdej nurkowej ekspedycji organizowanej na wodach Zatoki Gdańskiej. Okręt spoczywa na głębokości 18m i jest przechylony na prawą burtę. Po obu stronach burty znajdują się stalowe szyny przymocowane do pokładu, tworząc na rufie szyby zrzutowe wykorzystywane do stawiania min. W pobliżu nadbudówki znajduje się luk, przez który można zajrzeć do maszynowni. Ze względu na małą średnicę włazu i niewielką przestrzeń pomieszczenia odradzamy penetrację. Nadbudówka złożona jest z dwóch pięter pokrytych koloniami omułków mieniących się w zielonkawej toni. Tuż przed pomieszczeniami maszynowni zlokalizowany jest wąski korytarz, którym można przepłynąć z prawej do lewej burty.

Warunki nurkowe:
Ze względu na dobrą widoczność i niewielkie prądy morskie obiekt jest doskonałym miejscem nurkowań dla osób, które po raz pierwszy chciałyby spróbować nurkowania w morzu.


Bądź zawsze na bieżąco z ARGONAUT

dołącz do nas ...->
Nasz adres facebook:

https://www.facebook.pl/argonaut1988

Strona

O Nas / Kadra

Kontakt

Cennik / Zapisy

Godziny Zajęć

Zasady Argonaut

Kalendarz

Aqua Aerobic

Basen Pływacki

Nauka Pływania

Sekcja Pływacka

Kursy Nurkowania

Ratownictwo

Kursy Pierwszej Pomocy

Filmy i Zdjęcia

Aktualności

Nasza Oferta

Wiedza / Wyprawy

Centrum Nurkowe

Usługi

SklepMapa Strony


Projekt i realizacja:
Dawid Dobroczek
Argonaut © Copyright 1998-2015r.Poprawny CSS! Poprawny CSS!