Najnowsze Filmy Argonaut na YouTube Aktualności Argonaut na Facebooku Nowości Argonaut na G+ Google Plus Newsy Argonaut na Twiterze Najnowsze Zdjęcia Argonaut na Flickr Dołącz do Argonaut na Naszej Klasie NK Najnowsze Filmy Argonaut na Vimeo Najnowsze Filmy Argonaut na Dailymotion

Aktualności



2009






NUNO GOMES REKORD ŚWIATA 318,25m W POLSCE


52-letni płetwonurek z Republiki Południowej Afryki Nuno Gomes ustanowił
w Dahab w Egipcie rekord świata w nurkowaniu, schodząc na głębokość 318,25 m.
Przedsięwzięcie to odbyło się dzięki współpracy z polską bazą nurkową w Dahab.

Całkowity czas nurkowania wyniósł 716 minut,czyli 12 i pół godziny pobytu w wodzie.

Warunki były trudne, fale dochodziły do 4 m wysokości.

Ponad połowa nurkowania odbywała się podczas dekompresji pomiędzy 9 a 3 metrem.
(więcej , kliknij tu...->)


Kliknij aby zobaczyć galerie zdjęć
, ze spotkania z NUNO GOMES
(Rekordzista świata w Nurkowaniu Głębokim - 318,25m)


















WYNIKI Z ZAWODÓW PŁYWACKICH FAMILY CUP 11.10.2009r.


Eliminacje do Mistrzostw Polski


MiejsceNazwisko i imięRokCzasRóżnica
Grupa A/Kobiety
1 Krawczyńska Maja 2003 Gdańsk 24.640
Grupa A/Mężczyźni
1 Zamarripa Mario 2003 Gdynia 17.320
2 Marzec Milan 2003 Gdynia 17.920 0.600
3 Kulesza Bartosz 2003 Gdańsk 23.890 6.570
Grupa B/Kobiety
1 Trościanko Julia 2001 Rumia 32.760
Grupa B/Mężczyźni
1 Kamiński Dawid 2001 Gdańsk 24.060
2 Kodrzycki Grzegorz 2002 Lębork 27.040 2.980
3 Franszczuk Michał 2001 Gdańsk 38.070 14.010
Grupa C/Kobiety
1 Kawka Kinga 2000 Sopot 18.290
2 Zamarripa Karolina 2000 Gdynia 18.670 0.380
3 Chromińska Alicja 1999 ARGONAUT 19.910 1.620
4 Trella Matylda 2000 Gdynia 20.630 2.340
5 Wielka Kamila 2000 ARGONAUT 22.180 3.890
6 Lewandowska Barbara 1999 Sopot 23.040 4.750
7 Nalezińska Kinga 2000 Gdańsk 23.570 5.280
8 Rekowska Weronika 1999 ARGONAUT 24.180 5.890
9 Szadowska Aleksandra 1999 ARGONAUT 24.940 6.650
10 Komorowska Julia 2000 Sopot 26.970 8.680
11 Żak Kamila 2000 Rumia 27.320 9.030
12 Hebel Paulina 1999 Rumia 27.390 9.100
13 Wencel Paulina 1999 Rumia 30.600 12.310
14 Krawczyńska Marta 2000 Gdańsk 31.400 13.110
15 Górska Kinga 1999 Sopot 32.160 13.870
16 Kseniak Zofia 2000 Gdańsk 43.540 25.250
17 Stefaniak Magdalena 2000 ARGONAUT 45.130 26.840
Grupa C/Mężczyźni
1 Krassowski Cyprian 2000 Sopot 17.420
2 Bartoszewski Jan 1999 Gdańsk 17.820 0.400
3 Hejber Aleksander 2000 Sopot 20.260 2.840
4 Lenckowski Rafał 1999 Rumia 20.450 3.030
5 Żłobiński Krzysztof 1999 Sopot 21.410 3.990
6 Suski Kacper 2000 ARGONAUT 24.450 7.030
7 Wasilewski Filip 2000 Sopot 24.820 7.400
8 Kseniak Jakub 1999 Gdańsk 27.820 10.400
9 Gałka Łukasz 1999 Gdańsk 29.730 12.310
10 Nasiadka Kamil 1999 ARGONAUT 30.640 13.220
11 Wołowiecki Mariusz 2000 ARGONAUT 30.800 13.380
12 Franszczuk Jan 1999 Gdańsk 33.360 15.940
Grupa D/Kobiety
1 Kosińska Joanna 1997 Rumia 18.950
2 Helak Sara 1998 Rumia 21.080 2.130
3 Went Hanna 1998 ARGONAUT 21.950 3.000
4 Goleń Zuzia 1998 Rumia 23.320 4.370
5 Kulesza Dominika 1998 Gdynia 24.450 5.500
6 Szymanowska Daria 1997 Sopot 25.960 7.010
7 Łoboda Weronika 1998 ARGONAUT 28.570 9.620
Grupa D/Mężczyźni
1 Kobiałka Artur 1997 Rumia 17.760
2 Budnik Mateusz 1998 Sopot 17.860 0.100
3 Karczmarczyk Maciej 1998 Rumia 18.080 0.320
4 Dabkiewicz Bartłomiej 1997 Gdańsk 18.280 0.520
5 Brzeziński Mateusz 1997 ARGONAUT 18.320 0.560
6 Wołowiecki Robert 1998 ARGONAUT 18.480 0.720
7 Talaga Dawid 1997 Rumia 18.890 1.130
8 Romanik Marcin 1997 Rumia 19.570 1.810
9 Szweda Dawid 1998 Rumia 19.930 2.170
10 Kobiela Mateusz 1997 ARGONAUT 20.020 2.260
11 Kolasiński Mateusz 1998 Rumia 21.150 3.390
12 Piotrowski Mikołaj 1998 ARGONAUT 25.200 7.440
13 Górski Radosław 1997 Sopot 25.360 7.600
14 Gutkowski Mateusz 1997 Rumia 30.160 12.400
Grupa E/Kobiety
1 Sidorowicz Alekasndra 1996 ARGONAUT 15.960
2 Łoboda Kinga 1996 ARGONAUT 16.390 0.430
3 Mielewczyk Aleksandra 1995 Gdańsk 16.420 0.460
4 Mehring Hanna 1995 Gdańsk 17.790 1.830
5 Sabiniewicz Anna 1996 Gdańsk 18.340 2.380
6 Dworakowska Dominika 1994 ARGONAUT 21.860 5.900
7 Bartoszewska Adrianna 1996 Gdańsk 22.200 6.240
8 Wolniak Joanna 1996 ARGONAUT 22.670 6.710
9 Spodnik Weronika 1996 ARGONAUT 25.080 9.120
Grupa E/Mężczyźni
1 Chorab Krystian 1996 Gdynia 13.360
2 Dabkiewicz Radosław 1995 Gdańsk 13.420 0.060
3 Akman Jakub 1995 ARGONAUT 13.910 0.550
4 Mehving Jan 1994 Gdańsk 15.020 1.660
5 Morelowski Aleksander 1995 ARGONAUT 15.290 1.930
5 Skwarło Tymon 1995 Sopot 15.290 1.930
7 Przepióra Dawid 1995 ARGONAUT 15.440 2.080
8 Staniewski-Łobacz Maciej 1994 Sopot 15.780 2.420
9 Nowicki Michał 1995 ARGONAUT 16.100 2.740
10 Kołodziejczyk Piotr 1994 Gdynia 17.320 3.960
11 Poliński Rafał 1995 Sopot 17.370 4.010
12 Bęski Łukasz 1994 ARGONAUT 20.490 7.130
13 Stancel Robert 1996 ARGONAUT 21.970 8.610
14 Bęski Michał 1996 ARGONAUT 24.020 10.660
15 Bartosz Przemysław 1994 Gdańsk 29.450 16.090
Grupa F/Kobiety
1 Sabiniewicz Dominika 1991 Gdańsk 17.710
Grupa F/Mężczyźni
1 Dobroczek Dawid 1993 ARGONAUT 13.540
2 Racpuk Kacper 1993 Gdynia 14.130 0.590
3 Paluch Przemysław 1990 Gdańsk 14.600 1.060
4 Nowicki Robert 1993 ARGONAUT 14.760 1.220
5 Kołodziejczyk Krzysztof 1992 Gdynia 15.080 1.540
6 Faczyński Andrzej 1992 Sopot 16.320 2.780

Kliknij aby zobaczyć galerie zdjęć
, z zawodów pływackich FAMILY CUP 11.10.2009r.


Kliknij aby zobaczyć film
, z zawodów pływackich FAMILY CUP 11.10.2009r.




Bądź zawsze na bieżąco z ARGONAUT

dołącz do nas ...->
Nasz adres facebook:

https://www.facebook.pl/argonaut1988





Strona

O Nas / Kadra

Kontakt

Cennik / Zapisy

Godziny Zajęć

Zasady Argonaut

Kalendarz

Aqua Aerobic

Basen Pływacki

Nauka Pływania

Sekcja Pływacka

Kursy Nurkowania

Ratownictwo

Kursy Pierwszej Pomocy

Filmy i Zdjęcia

Aktualności

Nasza Oferta

Wiedza / Wyprawy

Centrum Nurkowe

Usługi

Sklep



Mapa Strony






Projekt i realizacja:
Dawid Dobroczek
Argonaut © Copyright 1998-2015r.



Poprawny CSS! Poprawny CSS!